Batman kiralanabilir daireler

Kurumsal Kadromuz

Yönetim Kurulu Başkanı : Av. Mehmet EKE
Pazarlama Müdürü : Diyaddin UĞUR
Portföy Sorumlusu : Mehmet Emin UĞUR
Perugino 1 Bina Sorumlusu  : Hayrettin KAVUT
Perugino 2 Bina Sorumlusu  : Hasan ÖZTÜRK
Perugino 3 Bina Sorumlusu  : Mahmut ARGUN
Perugino 4 Bina Sorumlusu  : HASAN ÖZTÜRK
Perugino 5 Bina Sorumlusu  : Hayrettin KAVUT
Perugino 6 Bina Sorumlusu  : Mahmut GÜNEŞ
Perugino 7 Bina Sorumlusu  : Mahmut GÜNEŞ
Perugino 8 Bina Sorumlusu  : Fatih EKE
Perugino 9 Bina Sorumlusu  : Fatih EKE
Perugino 10 Bina sorumlusu : Mahmut ARGUN
Perugino 11 Bina Sorumlusu : Mahmut ARGUN

Kurumsal Kimlik

Kiralık dairelerin tamamı, merkezi İstanbul’da bulunan İtaldil İnşaat Turizm Makine ve Dil Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kendi mülkü olup şirket aynı zamanda kiralık daireleri İşleten firma pozisyonundadır.

Kurumsal Faaliyetler

Firmamız, İstanbul’da başlattığı yap-işlet sistemini, bu sisteme çok yabancı olan Batman’da da hayata geçirmeye karar verdiği zaman yıl 2012 idi. Dayalı döşeli daire konseptinin pek bilinmediği ancak ciddi bir ihtiyacın hissedildiği Batman’da, tam süreli eşyalı daire kiralama konseptinin yaratıcısı olup halen sektörün öncüsüdür. Firmamız, dokuz adet özmal apartmanında 245 adet 2+1 ve 1+1 konseptinde inşa edilmiş tam eşyalı dairesiyle hizmet vermektedir. Apartmanlarımızın PERUGINO adının nereden geldiğini merak eden Kiracılarımız ve Kiracı adaylarımız olabilir. PERUGIA Şehri, İtalya’nın ve dünyanın en güzel şehirlerinden biridir (http://www.perugiaonline.com/). PERUGINO ifadesi, Perugialı anlamına gelmektedir. Apartmanlarımızın Maliki olan İtaldil İnşaat Ltd. Şti ünvanlı firmanın yönetim kurulu başkanı, bu güzel şehirde Uluslararası Ticaret Hukuku tahsilini yaptığı için, bu şehirle oluşan muhabbet bağının bir ifadesi olarak projelerin tamamına bu ismi vermiştir. Kısacası PERUGINO, PERUGIALI demektir.

Kiralama Konseptimiz

Kiralama Konseptimiz, Kiracıların refahı, mutluluğu ve güvenliğini temin için ciddi "Kiracı Kabul Kriterleriyle" donatılmıştır. Devlet Memuru veya en 2 yıllık fakülte mezunu olmayan taleplilere herhangi bir kiralama yapılmamaktadır. Bu şekilde Kiracılarımızın kültür ve eğitimleri açısından homojen bir ortam oluştuğundan kolektif yaşamının zorlukları da minimize edilmiştir. Dolayısıyla binalarımızda kiracı olmak için sadece ekonomik durumun iyi olması geçerli ve yeterli bir parametre olmayıp kiracı adaylarının aynı zamanda belli bir eğitim ve kültür seviyesine sahip olması ve yaşam alanının düzenine ve saygı kültürüne sahip olması şartı aranmaktadır. Kiracılarımızın tamamının kimlik bilgileri ve sözleşme fotokopileri yasa gereği Emniyet Birimleriyle paylaşılmakta olup güvenlik ve itibar açısından sorun yaşaya taleplilerin binalarımızda barınmasına imkan verilmemektedir.
Kiracılarımızın özel hayatlarının korunması ve güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması kurumsal amaçlarımız arasında en önemlisidir. Bu konspetimiz, firmamızı haklı olarak Batman'da bir marka haline getirmiştir.


Webmail Facebook Twitter Linkedin